Skip to main content

Bērnu biļete BEZ MAKSAS,*

Bērnu biļete BEZ MAKSAS,*

Iegādājoties pieaugušo biļeti par pilnu cenu

 

Piedāvājums zaudē spēku 2023. gada 31. decembrī.

Lai izmantotu Bērni iet bez maksas piedāvājumu LEGOLAND atklājumu centros Šeņjanā, Šanhajā un Beidzjinā, izpildiet turpmākos soļus: Pie ieejas atrakcijā uzrādiet oriģinālo Bērni iet bez maksas kuponu no LEGO produkta ieliktņa kā pirkuma pierādījumu, lai biļetes būtu derīgas. Viens kupons ir derīgs vienas Bērni iet bez maksas biļetes iegādei (viena bērna biļete kopā ar pilnas maksas pieaugušā biļeti). Piedāvājums ir pieejams tikai LEGOLAND atklājumu centru biļešu kasēs, kad ir pieejamas biļetes uz vietas Lai rezervētu vietu un garantētu iekļūšanu atrakcijās LEGOLAND atklājumu centros Šeņjanā, Šanhajā un Beidzjinā, izpildiet turpmākos soļus: Lejupielādējiet WeChat/微信 no Ķīnas App Store Atveriet WeChat un ievadiet meklēšanas lodziņā ‘默林玩咖’ (Mò Lín Wán Kā) Izvēlieties meklēšanas rezultātu sarakstā miniprogrammu ‘默林玩咖’ (Mò Lín Wán Kā) Noklikšķiniet uz ‘我的预约’ (Mana rezervācija), lai izvēlētos atrakciju vietas Izvēlieties savu atrakciju un rezervējiet savu vietu

Piedāvājums ir derīgs vienai bezmaksas Vienas dienas bērna biļetei, kuru iegādājas kopā ar pilnas maksas Vienas dienas pieaugušā biļeti uz LEGOLAND parkiem vai LEGOLAND atklājumu centriem.

Izmantojiet unikālo Atlaižu kodu no LEGO produkta ieliktņa LEGOLAND parkiem Bilundā, Kalifornijā, Vācijā, Floridā, Japānā, Malaizijā, Ņujorkā, Vindzorā un LEGOLAND atklājumu centros Savienotajās Valstīs (Arizonā, Atlantā, Sanfrancisko līča rajonā, Bostonā, Čikāgā, Kolumbusā, Dallasā/Fortovortā, Kanzassitijā, Mičiganā, Ņūdžersijā, Filadelfijā, Sanantonio, Vestčesterā), Kanādā (Toronto), Eiropā (Birmingemā, Mančestrā, Berlīnē, Oberhausenā, Ševeningenā), Japānā (Osakā, Tokijā) un Austrālijā (Melburnā).

Lai izmantotu Bērni iet bez maksas (Kids Go Free) piedāvājumu, tikai LEGOLAND Dubaijā un LEGOLAND atklājumu centros Stambulā, Šeņjanā, Šanhajā un Beidzjinā jums jāievēro turpmākās instrukcijas. Neizmantojiet unikālo kodu, kas atrodas uz produkta ieliktņa. Apmeklējot vienu no šīm LEGOLAND atrakcijām, kopā ar biļetēm ir nepieciešams pats oriģinālais produkta ieliktnis kā pirkuma pierādījums.  LEGOLAND patur tiesības atteikt ieeju, ja apmeklētājs kopā ar biļetēm apmeklējuma laikā neuzrāda ieliktni.

LEGOLAND Kalifornijā un LEGOLAND Malaizijā piedāvājums attiecas uz Hopper/kombinēto biļeti, kur var izvēlēties SEA LIFE® akvāriju vai LEGOLAND ūdens parku. LEGOLAND Floridā piedāvājums attiecas uz ūdens parka kombinēto biļeti, izņemot, ja ūdens parks ir aizvērts; tādā gadījumā tā ir derīga vienīgi kā tikai LEGOLAND parka biļete. LEGOLAND ūdens parks ir sezonāla atrakcija. LEGOLAND Ņujorkā atveras 2021. gadā, un tā ir sezonāla atrakcija. LEGOLAND Bilundā, Vācijā un Vindzorā ir sezonālas atrakcijas. Lūdzu, skatiet visu LEGOLAND atrakciju darba dienas un darba laikus tiešsaistē vietnē LEGOLAND.com. Atsevišķos datumos atlaides/akcijas var nebūt pieejamas. Uz katru atlaides kodu, iegādājoties pieaugušā biļeti, pienākas tikai viena papildu biļete bērnam. Piedāvājumu var izmantot tikai tiešsaistē, un tas neattiecas uz biļetēm, kas iegādātas LEGOLAND biļešu kasēs, telefoniski, iepriekš iegādātām biļetēm ar atlaidi vai kombinētas ar citām atlaidēm vai piedāvājumiem. Netiks pieņemtas produkta ieliktņa fotokopijas, faksi, digitālās kopijas vai mobilo tālruņu attēli. Var attiekties ierobežojumi. Nav paredzēts tālākpārdošanai. Piedāvājuma galējās interpretācijas tiesības pieder LEGOLAND. Piedāvājums zaudē spēku 2023. gada 31. decembrī.

Lai izmantotu Bērni iet bez maksas piedāvājumu LEGOLAND atklājumu centros Šeņjanā, Šanhajā un Beidzjinā, izpildiet turpmākos soļus:

 1. Pie ieejas atrakcijā uzrādiet oriģinālo Bērni iet bez maksas kuponu no LEGO produkta ieliktņa kā pirkuma pierādījumu, lai biļetes būtu derīgas.
 2. Viens kupons ir derīgs vienas Bērni iet bez maksas biļetes iegādei (viena bērna biļete kopā ar pilnas maksas pieaugušā biļeti).
 3. Piedāvājums ir pieejams tikai LEGOLAND atklājumu centru biļešu kasēs, kad ir pieejamas biļetes uz vietas


Lai rezervētu vietu un garantētu iekļūšanu atrakcijās LEGOLAND atklājumu centros Šeņjanā, Šanhajā un Beidzjinā, izpildiet turpmākos soļus:

 1. Lejupielādējiet WeChat/微信 no Ķīnas App Store
 2. Atveriet WeChat un ievadiet meklēšanas lodziņā ‘默林玩咖’ (Mò Lín Wán Kā)
 3. Izvēlieties meklēšanas rezultātu sarakstā miniprogrammu ‘默林玩咖’ (Mò Lín Wán Kā)
 4. Noklikšķiniet uz ‘我的预约’ (Mana rezervācija), lai izvēlētos atrakciju vietas
 5. Izvēlieties savu atrakciju un rezervējiet savu vietu


Lai izmantotu Bērni iet bez maksas piedāvājumu LEGOLAND Dubaijā, izpildiet turpmākos soļus:

 1. Sekojiet šajā vietnē norādītajai LEGOLAND Dubaijā saitei, kur jūs saņemsit piedāvājuma kodu
 2. Ievadiet piedāvājuma kodu norēķināšanās procesā, lai iegādātos savu Bērni iet bez maksas biļeti
 3. Pie ieejas atrakcijā uzrādiet oriģinālo Bērni iet bez maksas kuponu no LEGO produkta ieliktņa kā pirkuma pierādījumu, lai biļetes būtu derīgas
 4. Viens kupons ir derīgs vienas Bērni iet bez maksas biļetes iegādei (viena bērna biļete kopā ar pilnas maksas pieaugušā biļeti)


Lai izmantotu Bērni iet bez maksas piedāvājumu LEGOLAND atklājumu centrā Stambulā, paņemiet līdzi fizisko kuponu, ko uzrādīt pie ieejas atrakcijā, lai iegādātos Bērni iet bez maksas biļeti apmeklējuma dienā, vai izpildiet šos soļus, lai iepriekš iegādātos biļetes tiešsaistē:

 1. Sekojiet šajā vietnē norādītajai LEGOLAND atklājumu centram Stambulā saitei
 2. Iegādājieties pieaugušā biļeti
 3. Pie ieejas atrakcijā uzrādiet oriģinālo Bērni iet bez maksas kuponu no LEGO produkta ieliktņa kā pirkuma pierādījumu, lai biļetes būtu derīgas
 4. Viens kupons ir derīgs vienas Bērni iet bez maksas biļetes iegādei (viena bērna biļete kopā ar pilnas maksas pieaugušā biļeti)


LEGOLAND Japānā un LEGOLAND atklājumi centri Osakā un Tokijā piedāvā šādus nosacījumus:

Saņemiet vienu (1) pieaugušā un vienu (1) bērna ieejas biļeti par tikai vienas (1) pieaugušā biļetes cenu. Piedāvājums ir derīgs tikai LEGOLAND Japānā vai LEGOLAND atklājumu centros Osakā vai Tokijā. Pērciet 1 pieaugušā + 1 bērna ieejas biļeti LEGOLAND Japānā vai LEGOLAND atklājumu centros Osakā vai Tokijā par 1 pieaugušā biļetes cenu.

Health