Skip to main content

Çocuklar ÜCRETSIZ*

Çocuklar ÜCRETSIZ*

ücretli yetişkin bileti ile

 

Kampanya 31 Aralık 2023 tarihinde sona erecektir.

2020 yılının ikinci yarısında başlayacak LEGOLAND Katalog ve LEGO Kutularındaki çocuk ücretsiz kampanyası koşulları

Kampanyadaki çocuk ücretsiz bileti LEGOLAND Park veya LEGOLAND Discovery Centre merkezlerinden alınacak yetişkin bileti ücreti ödendiğinde geçerlidir.

LEGOLAND Dubai ve LEGOLAND Discovery Centre Istanbul, Shenyang, Shanghai ve Pekin’de çocuk ücretsiz hakkı kazanabilmek için aşağıdaki talimatları uygulayın.  Ürün kataloglarında bu tekil kodu kullanmayın. Sözkonusu LEGOLAND merkezlerinden herhangi birini ziyaret edebilmek için orijinal ürün kataloğunun merkez girişlerinde ibraz edilmesi gerekmektedir. Ziyaret sırasında sözkonusu katalog gösterilmediği durumda LEGOLAND ziyaretçiye giriş yaptırmama hakkına sahiptir.

LEGOLAND Discovery Centre Istanbul’da çocuk ücretsiz kuponunuzu kullanabilmek için, kuponun kendisini merkez girişinde yanınızda bulundurmanız veya aşağıdaki belirtilen şekilde önceden online bilet almanız  gerekmektedir: 

 1. LEGOLAND Discovery Centre Istanbul websitesinde bulunan linki tıklayın
 2. Yetişkin biletinizi online olarak satin alın
 3. Ücretsiz çocuk bileti hakkı kazanmak için, LEGO ürün kataloğundaki original çocuk ücretsiz kuponunuzu girişte ibraz etmeniz gerekmektedir
 4. Her 1 kupon 1 adet ücretsiz çocuk bilet için geçerlidir (1 çocuk ücretsiz 1 adet ücreti ödenmiş yetişkin bileti alındığında)


LEGOLAND Discovery Centre Shenyang, Shanghai ve Pekin’de çocuk ücretsiz kuponunuzu kullanabilmek için

 1. LEGO ürün kataloğundan çıkan orijinal çocuk ücretsiz kuponunuzu girişte ibraz etmeniz gerekmektedir.
 2. Her 1 kupon 1 adet ücretsiz çocuk bilet için geçerlidir (1 çocuk ücretsiz 1 adet ücreti ödenmiş yetişkin bileti alındığında)
 3. Kampanya sadece LEGOLAND Discovery Center bilet gişelerinde tekil giriş biletleri mevcut olduğunda geçerlidir


LEGOLAND Discovery Centre Shenyang, Shanghai, ve Pekin’de yerinizi garantilemek için aşağıdaki koşullar geçerlidir:  

 1. Çin App Store’dan WeChat/微信 aplikasyonunu indirin
 2. WeChat aplikasyonunu açın ve arama kutusuna ‘默林玩咖’ (Mò Lín Wán Kā) yazıp aratın
 3. Arama sonuçlarından ‘默林玩咖’ (Mò Lín Wán Kā) mini programını seçin
 4. Merkez seçimi için‘我的预约’ (Rezervasyonlarım) seçin
 5. Merkezinizi seçin ve yerinizi ayırın


LEGOLAND Dubai çocuk ücretsiz kuponunuzu kullanabilmek için

 1. LEGOLAND Dubai websitesindeki linki tıklayıp kampanya kodunu alın
 2. Çocuk ücretsiz biletinizi almak için kampanya kodunu check out sırasında ibraz edin
 3. LEGO ürün kataloğundan çıkan orijinal çocuk ücretsiz kuponunuzu girişte ibraz etmeniz gerekmektedir.
 4. Her 1 kupon 1 adet ücretsiz çocuk bilet için geçerlidir (1 çocuk ücretsiz 1 adet ücreti ödenmiş yetişkin bileti alındığında)


LEGOLAND Park Billund, California, Deutschland, Florida, Japan, Malaysia, New York, Windsor, ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan LEGOLAND Discovery Centre (Arizona, Atlanta, Bay Area, Boston, Chicago, Columbus, Dallas/Fort Worth, Kansas City, Michigan, New Jersey, Philadelphia, San Antonio, Westchester) merkezleri, Kanada (Toronto), Avrupa (Birmingham, Manchester, Berlin, Oberhausen, Scheveningen), Japonya (Osaka, Tokyo) ve Avustralya (Melbourne) için kataloglardan çıkacak tekil kodların kullanılması gerekmektedir.

LEGOLAND California ve LEGOLAND Malaysia için kampanya SEA LIFE® Aquarium veya LEGOLAND Water Park seçenekleri sunan Hopper/Combo biletlerinde de geçerlidir. LEGOLAND Florida kampanyası Water Park kapalı olmadığı durumda Water Park Combo biletinde de geçerlidir. LEGOLAND Water Park sezonsal bir merkezdir. LEGOLAND New York 2021 yılında açılacak olup yine sezonsal olarak açık olacak bir merkezdir. LEGOLAND Billund, Deutschland, ve Windsor da sezonsal olarak açıktır. Tüm LEGOLAND Park’lar için ziyaret gün ve saatleri LEGOLAND.com websitesinden öğrenilebilir. Kapalı olduğu günler olabilir. Her bir indirim kodu ile ücretli bir yetişkin bileti yanında bir adet ücretsiz çocuk bileti alınabilir. Kampanya sadece online üzerinden geçerli olup LEGOLAND gişesinden, telefondan, önceden alınmış indirimli biletlerde geçerli olmayacak ve başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemeyecektir. Katalog fotokopi, faks, dijital kopya ve mobil telefon görüntüleri kabul edilmeyecektir. Kısıtlamalar uygulanabilir. Tekrar satılamaz. LEGOLAND kampanyayı istediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya 31 Aralık 2023 tarihinde sona erecektir.

LEGOLAND Japonya ve LEGOLAND Discovery Centres Osaka ve Tokyo kampanya şartları:

Bir (1) adet yetişkin bileti fiyatına hem bir (1) adet yetişkin bileti hem de bir (1) adet çocuk bileti kazanırsınız. Kampanya sadece LEGOLAND Japonya ve LEGOLAND Discovery Centres Osaka ve Tokyo’da geçerlidir. LEGOLAND Japonya veya LEGOLAND Discovery Centres Osaka veya Tokyo’da  bir adet yetişkin bileti fiyatına bir adet yetişkin bileti ve bir adet çocuk bileti alırsınız.  

Health